Satio.forume.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Satio.forume.biz


 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Aplikácie Adobe PDF a Quickoffice?

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
sulo18
Používateľ

sulo18

Počet príspevkov : 1
Založený : 01.06.2010

Aplikácie Adobe PDF a Quickoffice? Vide
OdoslaťPredmet: Aplikácie Adobe PDF a Quickoffice?   Aplikácie Adobe PDF a Quickoffice? EmptyŠt jún 03 2010, 15:32

Aplikácia Adobe PDF je skúšobná verzia na 15 dní, Quickoffice si môžeme len kúpiť. To cez telefón nechcem riskovať, lebo neviem ako to funguje a kam ma to prepojí. Písal som do firmy SE a odpovedali mi, že sa mám obrátiť na výrobcu týchto aplikácii. Stránky výrobcu sú len v angličtine, ktorej nerozumiem. Keďže ich nejako extra nepotrebujem, tak som ich chcel odinštalovať. Ale na zozname inštalovaných aplikácii nie sú. Tak som do SE napísal znovu, že ako sa dajú tieto aplikácie odstrániť. Odpovedali: "Aplikace Adobe PDF a Quickoffice neni mozne z modelu Satio™️ odinstalovat". S takouto praktikou som sa ešte nestretol a firma SE má u mňa veľké mínus.
Prosím Váš názor?
Návrat hore Goto down
kikita
Moderátor

kikita

Počet príspevkov : 230
Založený : 30.04.2010
Vek : 36

Aplikácie Adobe PDF a Quickoffice? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Aplikácie Adobe PDF a Quickoffice?   Aplikácie Adobe PDF a Quickoffice? EmptyŠt jún 03 2010, 15:44

na fore su obe Wink
a prakticky navzdy Very Happy
ja mam quickoffice odtialto a funguje pohode... adobe som zatial nevyuzila, takze mi prepadol trial a tu verziu na predlzenie som neskusala este...
Návrat hore Goto down
pishta
V.I.P

pishta

Počet príspevkov : 41
Založený : 28.03.2010
Vek : 36

Aplikácie Adobe PDF a Quickoffice? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Aplikácie Adobe PDF a Quickoffice?   Aplikácie Adobe PDF a Quickoffice? EmptyŠt jún 03 2010, 20:59

kikita napísal:
... tu verziu na predlzenie som neskusala este...

Funguje v pohode Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content




Aplikácie Adobe PDF a Quickoffice? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Aplikácie Adobe PDF a Quickoffice?   Aplikácie Adobe PDF a Quickoffice? Empty

Návrat hore Goto down
 

Aplikácie Adobe PDF a Quickoffice?

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Satio.forume.biz :: Pokec :: Diskusia o SE Satio-