Satio.forume.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Satio.forume.biz


 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 nDrive - navigacia

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
kole
Používateľ

kole

Počet príspevkov : 6
Založený : 12.06.2011

nDrive  - navigacia - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: Re: nDrive - navigacia   nDrive  - navigacia - Stránka 2 EmptySt jún 29 2011, 21:23

ThinkPad napísal:
mas priamo na karte vytvorenu zlozku "ndrive" ? potom si nainstaloval teto dva subori? pips_nokia_1_3_ss.sis, a potom ndrive.sis a ked spustis tak kde sa dostanes? to ti hned napise? ci ukaze ti aj tu SK/CZ mapu?

program v subore .sis ? ...lebo mne sa v .rar neda naistalovat to prečo ?
Návrat hore Goto down
Andy456
Admin

Andy456

Počet príspevkov : 479
Založený : 19.03.2010

nDrive  - navigacia - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: Re: nDrive - navigacia   nDrive  - navigacia - Stránka 2 EmptySt jún 29 2011, 22:23

.rar musíš otvorit... da sa to cez mobil pomocou programu X-plore:

https://satio.slovakforum.net/t532-topic#2470

PS: ale ten ke*gen čo je v tom rare už cez
mobil neotvoríš a budeš to muset otvorit v kompe.
Návrat hore Goto down
thelukas
Používateľ

thelukas

Počet príspevkov : 4
Založený : 11.07.2011

nDrive  - navigacia - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: Re: nDrive - navigacia   nDrive  - navigacia - Stránka 2 EmptyPo júl 11 2011, 19:53

ThinkPad napísal:
mas priamo na karte vytvorenu zlozku "ndrive" ? potom si nainstaloval teto dva subori? pips_nokia_1_3_ss.sis, a potom ndrive.sis a ked spustis tak kde sa dostanes? to ti hned napise? ci ukaze ti aj tu SK/CZ mapu?

mne robi to iste, isiel som podla navodu, a ked som spustil Ndrive hned mi napisalo: unable to create the data path! for assistance visit:https:www.ndrive.com.

co mam urobit..? dakujem
Návrat hore Goto down
Morgan
Používateľ

Morgan

Počet príspevkov : 4
Založený : 10.07.2011

nDrive  - navigacia - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: Re: nDrive - navigacia   nDrive  - navigacia - Stránka 2 EmptyUt júl 12 2011, 15:32

Ahoj chcel by som sa opýtať mám maninštalovaný sygic ale nie som spokojný s rýchlosťou načítania mojej pozície trvá to dosť dlho (nespúšťam sygic) veľmi často iba tak priležitostne keď sa potrebujem zorientovať ale častokrát mi ľudia skôr pomôžu ako sa načíta gps signál ... preto sa chcem opýtať či nDrive nie je rýchlejšie čítal som prvý príspevok a že je to 25 s načítanie ... môžete mi niečo poradiť?

ďakujem za všetky postrehy a poznatky (či už na sygic alebo na nDrive)
Návrat hore Goto down
satysk
Používateľ

satysk

Počet príspevkov : 1
Založený : 15.04.2011

nDrive  - navigacia - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: Ndrive navigacia   nDrive  - navigacia - Stránka 2 EmptyUt júl 26 2011, 18:50

Ahoj chcem sa opýtať. Pri nainštalovani ndrive a naslednejho zadavaniasériového čísla mi vypíše : Chyba:Non-existent serial. please check if you tyed your serial correctly. for assistance, please contact support@ndrive.com ... viem čo to znamená a kontroloval/skúšal iný serial kod a nič stále to píše. vopred ďakujem za radu Saty help
Návrat hore Goto down
brndo333
Používateľ

brndo333

Počet príspevkov : 8
Založený : 18.10.2011

nDrive  - navigacia - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: ????   nDrive  - navigacia - Stránka 2 EmptyPo február 13 2012, 22:15

čav...nemôžeš sem dať náhodou ešte raz ten ke*gen lebo všetko mi ide ale ten ke*gen mi nespustí....dík
Návrat hore Goto down
Sponsored content




nDrive  - navigacia - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: Re: nDrive - navigacia   nDrive  - navigacia - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 

nDrive - navigacia

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Satio.forume.biz :: Downloads :: Aplikácie pre Satio-