Satio.forume.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Satio.forume.biz


 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Ochranná fólia na displej

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
ThinkPad
V.I.P

ThinkPad

Počet príspevkov : 91
Založený : 27.03.2010
Bydlisko : Martin
Vek : 36

Ochranná fólia na displej Vide
OdoslaťPredmet: Ochranná fólia na displej   Ochranná fólia na displej EmptyPo marec 29 2010, 22:49

Screen Protector

Chráni displej vášho mobilného telefónu pred mechanickým pošhodením, prachom, mastnotou a inými nečistotami.
Špeciálna lepiaca vrstva spojí a zneviditeľní drobné škrabance na displeji.
Znižuje odraz, nemení kontrast, farby ani jas displeja.

Fólie ScreenProtector

Pre výrobu ScreenProtectoru používame vysoko kvalitnú ochrannú fóliu dovezenú z USA.
Povrch ochrannej fólie je ošetrený extrémne odolnou, svetlopriepustnou minerálnou vrstvou, vďaka ktorej mohla byť hrúbka fólie znížená len na 50 mikrónov. Tým bolo dosiahnuté oveľa lepších parametrov pre prechod svetla, ako u konkurenčných výrobkov. Po nalepení našej ochrannej fólie budete prekvapení oveľa lepším kontrastom a čitateľnosťou displeja na priamom svetle. Ochrana proti UVA a UVB žiarenia je samozrejmosťou.

Tiež si určite všimnete, že drobné škrabance na dislpeji nie su vidieť. To je spôsobené špeciálnym lepidlom, ktoré vyplní škrabance a vytvorí tak kompaktú plochu bez škrabancov.

ScreenProtector drží na displeji veľmi pevne, aby sa fólia neodlepovala hlavne na okrajoch, ale zároveň ide ľahko odstrániť a vymeniť za nový.

http://www.screenprotector.sk/Sony-Ericsson-U1i-Satio,238.html

// tak som si ju napokon objednal a mozem povedat 100% spokojnost! folia je prijemna na dotik poveda by som ze este hladsia a prijemnejsia ako samotny display, perom aj nechtom sa po nej beha hladucko je silno odolna voci poskrabaniu Very Happy to som tiez skusal, a v baleni su hned dve folie pre pripad zeby sa vam jedna nepodarila pekne nalepit alebo zeby ste ju nejako poskodili Smile Inac potvrdzujem aj to ze drobne skrabance ktore som pred tym mal uz teraz nieje vidiet ani citit.. takze vrelo odporucam kazdemu Smile myslim ze tych 5e nikoho nezabije Wink
Návrat hore Goto down
Smithi
Používateľ

Smithi

Počet príspevkov : 26
Založený : 03.04.2010
Vek : 35

Ochranná fólia na displej Vide
OdoslaťPredmet: Re: Ochranná fólia na displej   Ochranná fólia na displej EmptySo apríl 03 2010, 23:06

dik za typ... tiež som si ju objednal bo mam mobil z druhej ruky a je tam par skriabancov tak sa mi zide Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.smithistudio.6f.sk
pishta
V.I.P

pishta

Počet príspevkov : 41
Založený : 28.03.2010
Vek : 36

Ochranná fólia na displej Vide
OdoslaťPredmet: alebo   Ochranná fólia na displej EmptyUt apríl 06 2010, 19:17

Ak ma niekto € na zvys Very Happy moze si pozriet toto.


Ale ta folia za tych 5 € vyzera celkom zaujimavo Smile
Návrat hore Goto down
Smithi
Používateľ

Smithi

Počet príspevkov : 26
Založený : 03.04.2010
Vek : 35

Ochranná fólia na displej Vide
OdoslaťPredmet: Re: Ochranná fólia na displej   Ochranná fólia na displej EmptySt apríl 07 2010, 19:10

No dnes mi dosla boli tam dve jedna naviac prvu som lepil a dojebala sa mi totalne same bublinky tak som isiel na druhu ta uz je trocha lepsia ale tiez su tam bublinky a take ako keby prelomi inak je to dobra vec male skrabance to prekrilo len skoda ze sa to tak napicu naliepa Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
http://www.smithistudio.6f.sk
pishta
V.I.P

pishta

Počet príspevkov : 41
Založený : 28.03.2010
Vek : 36

Ochranná fólia na displej Vide
OdoslaťPredmet: ech   Ochranná fólia na displej EmptySt apríl 07 2010, 19:12

Ani nezartuj Smithi Very Happy dnes som objednal, dufam ze to nie su zbytocne vyhodene peniaze ...
Návrat hore Goto down
Smithi
Používateľ

Smithi

Počet príspevkov : 26
Založený : 03.04.2010
Vek : 35

Ochranná fólia na displej Vide
OdoslaťPredmet: Re: Ochranná fólia na displej   Ochranná fólia na displej EmptySt apríl 07 2010, 19:15

Myslim ze je to dobra vec len to treba vedet poriadne nalepit ja som to dojebal no nevadi par mesiacov vydrzi a potom objednam dalsiu skusim ist nato opatrnejsie...Fakt to lep opatrne lebo ked ti tam ostanu bublinky uz to nejde dole ani tupim predmetom ako je tam pisane...
Návrat hore Goto down
http://www.smithistudio.6f.sk
ThinkPad
V.I.P

ThinkPad

Počet príspevkov : 91
Založený : 27.03.2010
Bydlisko : Martin
Vek : 36

Ochranná fólia na displej Vide
OdoslaťPredmet: Re: Ochranná fólia na displej   Ochranná fólia na displej EmptySt apríl 07 2010, 19:21

to urcite niesu Wink ja som na prvej tiez spravil 3 bublinky ale druha sa mi podarila nalepit ako original Cool treba dobre odmastnit display a pomalicky postupne PLYNULO nie SEKANO! odliepat spodnu stranu a pritlacat prstom alebo nechtom o display.. oni asi vedia preco davaju hned dve Very Happy ale folia je to naozaj dobra uz som skusal aj klucom ryhat do nej a nic Very Happy apsolutne ziadny naznak skrabancekov..
Návrat hore Goto down
pishta
V.I.P

pishta

Počet príspevkov : 41
Založený : 28.03.2010
Vek : 36

Ochranná fólia na displej Vide
OdoslaťPredmet: super   Ochranná fólia na displej EmptySt apríl 07 2010, 19:23

Super, uz sa na nu tesim Very Happy Ale pre istotu som si čekol toto:
Návrat hore Goto down
ThinkPad
V.I.P

ThinkPad

Počet príspevkov : 91
Založený : 27.03.2010
Bydlisko : Martin
Vek : 36

Ochranná fólia na displej Vide
OdoslaťPredmet: Re: Ochranná fólia na displej   Ochranná fólia na displej EmptySt apríl 07 2010, 19:31

no akurat ze toto na videu nema na sebe lepidlo zo spodnej strany.. ked to aj zle nalepis tak strhnes ako on a nalepis znovu ale ta screenprotector uz sa neda strhnut.. ak ju strhnes coilen o kusok uz to bude vidno na nej uz ju pokazis.. takze musis to na 1 krat nalepit perfektne Very Happy
Návrat hore Goto down
pishta
V.I.P

pishta

Počet príspevkov : 41
Založený : 28.03.2010
Vek : 36

Ochranná fólia na displej Vide
OdoslaťPredmet: och   Ochranná fólia na displej EmptyŠt apríl 08 2010, 00:50

Joj Marek Very Happy ty vies cloveka potesit Very Happy

Vcera mi prisiel ten "zazrak" Very Happy a hned som ho nalepil. Esteze tam davaju hned dve Very Happy prvu som v momente domrvil Very Happy druhu som nalepil celkom fajne, az na dve male bublinky v okoli proximity senzoru. Inak mozem velmi pochvalit kvalitu!!! Vynikajuca, urcite sa do toho oplati investovat aj nabuduce Smile Dikes!
Návrat hore Goto down
Andy456
Admin

Andy456

Počet príspevkov : 479
Založený : 19.03.2010

Ochranná fólia na displej Vide
OdoslaťPredmet: Re: Ochranná fólia na displej   Ochranná fólia na displej EmptySt apríl 21 2010, 16:24

Drsný test Satia z foliou Invisible Shield Shocked

Návrat hore Goto down
pishta
V.I.P

pishta

Počet príspevkov : 41
Založený : 28.03.2010
Vek : 36

Ochranná fólia na displej Vide
OdoslaťPredmet: Re: Ochranná fólia na displej   Ochranná fólia na displej EmptySt apríl 21 2010, 17:19

dost drsne Very Happy len keby to nebolo tak drahe Sad
Návrat hore Goto down
opinko
Používateľ

opinko

Počet príspevkov : 49
Založený : 16.05.2010
Bydlisko : Bratislava

Ochranná fólia na displej Vide
OdoslaťPredmet: Re: Ochranná fólia na displej   Ochranná fólia na displej EmptySo august 07 2010, 00:28

Ked budem mat velmi doskrabany display tak si asi kupim novy predny kryt.
Návrat hore Goto down
RORSACH
Používateľ

RORSACH

Počet príspevkov : 19
Založený : 21.01.2011

Ochranná fólia na displej Vide
OdoslaťPredmet: Re: Ochranná fólia na displej   Ochranná fólia na displej EmptyPi január 21 2011, 22:02

CHalani-akurat som si to objednal-zabudol som do objednavky napisat cislo domu-ulica nieje dlha -ale preda..snad nevadi Very Happy-ako dlho sa nanu caka?do kolkych dni dosiel kurier ak sa smiem spytat?
Návrat hore Goto down
Phoenix
Moderátor

Phoenix

Počet príspevkov : 138
Založený : 20.03.2010
Vek : 34

Ochranná fólia na displej Vide
OdoslaťPredmet: Re: Ochranná fólia na displej   Ochranná fólia na displej EmptyPi január 21 2011, 23:24

neboj ked ten kurier nezabludi tak za par dní ju maš doma lol!
Návrat hore Goto down
RORSACH
Používateľ

RORSACH

Počet príspevkov : 19
Založený : 21.01.2011

Ochranná fólia na displej Vide
OdoslaťPredmet: Re: Ochranná fólia na displej   Ochranná fólia na displej EmptySo január 22 2011, 00:30

tak kedze je piatok a par je 2,tak to bude minimalne v pondelok ..iste mi tu objednavku nevybavili dnes podvecer.
uz nech ju mam doma,lebo tie cmuhy z pera dost vo svetle vidno..a snad folie pomozu aj nato confused
Návrat hore Goto down
adidas3353
Používateľ

adidas3353

Počet príspevkov : 27
Založený : 16.02.2011

Ochranná fólia na displej Vide
OdoslaťPredmet: Re: Ochranná fólia na displej   Ochranná fólia na displej EmptyŠt marec 03 2011, 22:43

mne to uz je na nic keby som o tom vedel skor sak ho mam take doskrkane nepoznate nieco proti skrkancom???
Návrat hore Goto down
Andy456
Admin

Andy456

Počet príspevkov : 479
Založený : 19.03.2010

Ochranná fólia na displej Vide
OdoslaťPredmet: Re: Ochranná fólia na displej   Ochranná fólia na displej EmptyPi marec 04 2011, 17:40

Niekde som čital že pomaha zubna pasta Colgate lol! alebo leštidlo na auta Tempo
ale na dotykový displej by som to určite neskušal Laughing najlepšie je kupit kvalitnú ochranu foliu.

Ochranná fólia na displej SONERCSATFB

Návrat hore Goto down
adidas3353
Používateľ

adidas3353

Počet príspevkov : 27
Založený : 16.02.2011

Ochranná fólia na displej Vide
OdoslaťPredmet: Re: Ochranná fólia na displej   Ochranná fólia na displej EmptyPi marec 04 2011, 22:51

skusal som toho dost Very Happy no stalo sa mi neco lepsie
nasiel som pletove mlieko garnier s olivovym olejom potrel som
si nim displej utrel servitkou a displej uz od ftedy neni dva dni lepkavy.
Návrat hore Goto down
Sponsored content




Ochranná fólia na displej Vide
OdoslaťPredmet: Re: Ochranná fólia na displej   Ochranná fólia na displej Empty

Návrat hore Goto down
 

Ochranná fólia na displej

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Satio.forume.biz :: Pokec :: Diskusia o SE Satio-