Satio.forume.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Satio.forume.biz


 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Kupit ci nekupit SE satio?

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
RORSACH
Používateľ

RORSACH

Počet príspevkov : 19
Založený : 21.01.2011

Kupit ci nekupit SE satio? Vide
OdoslaťPredmet: Kupit ci nekupit SE satio?   Kupit ci nekupit SE satio? EmptyPi január 21 2011, 12:18

Zamyslam si z ruky zakupit SE satio-urcite ste tu prevazne vsetci vlastnikmy tohto mobilu..poradte.oplati sa?napiste mi + a - a ci cena okolo 200 eur je adekvatna za pozivany fon-po forach pisu niektory o nedostatkoch a problemoch-su opodstatnene ci nie?.dikes.
Návrat hore Goto down
kikita
Moderátor

kikita

Počet príspevkov : 230
Založený : 30.04.2010
Vek : 36

Kupit ci nekupit SE satio? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Kupit ci nekupit SE satio?   Kupit ci nekupit SE satio? EmptyPi január 21 2011, 14:38

ahoj,
200 eur a kolko bol pouzivany? sice mozno ked ho uplne zresetujes (ako ja nedavno Very Happy Very Happy ) tak bude slapat ako novy Smile
a je tu na fore plno navodov ako ho vylepsit, takze nie je o com...
ale tak ak to chces v zozname (moj nazor samozrejme):

+
fotak - jednoznacne, robi nadherne fotky, ak chces tu je par mojich, nie su nijak upravovane https://satio.slovakforum.net/t138-topic

spolahlivost - mne mrznut nezvykol, iba v poslednom case, no to bolo tym, ze som tam uz mala bordel, vela instalovanych apps, vyriesil to uplny reset a format mmc

moznost vylepsenia - tu na stranke mas v navodoch ako telefon hacknut plus ako ho vylepsit, ja som sa toho bala, ale nakoniec som to skusila a nic len spokojnost

toto forum - treba aj reklamu Very Happy myslim tym, ze tu v pripade potreby vzdy najdes plno programov a ludi ochotnych pomoct

-
symbian - toto je minus iba ak nemas tento OS rad, inak to za minus nepovazuj

ziadne dalsie updaty firmwaru sa nechystaju - toto vsak az taka tragedia nie je vzhladom na tie vylepsenia (Kokoromod), ak na nich budu pracovat aj nadalej samozrejme Wink nemyslim Sony Ericsson, ale toho co toto vylepsenie robi Cool


neviem, musis sa rozhodnut sam, ale ja keby som sa mala znovu rozhodovat pre telefon (v tom case ked som o nom rozmyslala), tak sa znovu rozhodnem pre Satio...
to je moj nazor, neviem ako ostatni... Very Happy Wink
Návrat hore Goto down
jolla600
Girl

jolla600

Počet príspevkov : 104
Založený : 30.04.2010
Bydlisko : slovakia and nothern ireland
Vek : 38

Kupit ci nekupit SE satio? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Kupit ci nekupit SE satio?   Kupit ci nekupit SE satio? EmptyPi január 21 2011, 16:00

jj tak tak mas pravdu este keby vymysleli par veci na satio tak neni o com hlavne nejaky symbian prehliadac kde je flash player .inak ja som tiez sppokojna,vobec nemrzne a slape ako hodinky


lol!
Návrat hore Goto down
http://jolla600.webovastranka.cz/
RORSACH
Používateľ

RORSACH

Počet príspevkov : 19
Založený : 21.01.2011

Kupit ci nekupit SE satio? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Kupit ci nekupit SE satio?   Kupit ci nekupit SE satio? EmptyPi január 21 2011, 21:21

tak uz ho mam doma Smile kupa vysla-chalan serizony-tak som rad.leda ze mi chyba na sluchadlach na jednej strane gumicka po okrajoch,ale inak vsetko v OK stave-leda (s cim sa da zit),su matne stopy na dispeli po pere.a koli tomu aj bola cena znizena na 170 eur.takze huraaaaaaa-idem sa don pustit a zoznamit sa s nim:)
Návrat hore Goto down
kikita
Moderátor

kikita

Počet príspevkov : 230
Založený : 30.04.2010
Vek : 36

Kupit ci nekupit SE satio? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Kupit ci nekupit SE satio?   Kupit ci nekupit SE satio? EmptyPi január 21 2011, 21:29

to sa mozno da vyriesit foliou Smile tie stopy na displeji...

a gratulujem, snad budes spokojny Wink
Návrat hore Goto down
RORSACH
Používateľ

RORSACH

Počet príspevkov : 19
Založený : 21.01.2011

Kupit ci nekupit SE satio? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Kupit ci nekupit SE satio?   Kupit ci nekupit SE satio? EmptyPi január 21 2011, 21:35

uvidime ci ta folia pomoze ci nie-vraj ju mal,ale ju odstranil aby sa mu lepsie pisalo dotykovim perom..mozno by som to nou,len zakryl a nic viac-teda si myslim:)-v kazdom pripade vyskusam-da sa kupit bezne v obchode,ci treba ju objednavat z e-schopu? momentalne skusam co sa da Smile momentalne natacam a fotim-moznosti su ozaj bohate.keby som tusil ze ho raz budem mat,tak si nekupujem(a to len nedavno) digitalny fotoaparat heh Smile co uz Smile- a dakujeeeeeeeem Wink
Návrat hore Goto down
kikita
Moderátor

kikita

Počet príspevkov : 230
Založený : 30.04.2010
Vek : 36

Kupit ci nekupit SE satio? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Kupit ci nekupit SE satio?   Kupit ci nekupit SE satio? EmptyPi január 21 2011, 21:38

ja ten stylus mam v krabici stale Very Happy ja ho nepouzivam, nie je dovod, pise sa super aj bez neho..

ja som cez e-shop kupila.. nieco okolo 5 eur, boli dve (chvalabohu, lebo jednu som hned nalepila zle Laughing )
Návrat hore Goto down
RORSACH
Používateľ

RORSACH

Počet príspevkov : 19
Založený : 21.01.2011

Kupit ci nekupit SE satio? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Kupit ci nekupit SE satio?   Kupit ci nekupit SE satio? EmptyPi január 21 2011, 21:44

Smile budem davat pozor a dufat ze ich budem mat dve aj ja Very Happy.no nic-idem dalej pokracovat v tom "zoznamovan'.budem rad ak by sa naskytlo par otazok,nane odpovedat.ked mam take sastie na serizonu pomoc;) vopred dakujem:)
Návrat hore Goto down
kikita
Moderátor

kikita

Počet príspevkov : 230
Založený : 30.04.2010
Vek : 36

Kupit ci nekupit SE satio? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Kupit ci nekupit SE satio?   Kupit ci nekupit SE satio? EmptyPi január 21 2011, 21:46

no problem, ale iste su tu kvalifikovanejsi ludia nez ja Very Happy
sak niekto ti odpovie urcite, toho sa bat nemusis... vela stastia Wink

a vitaj do rodiny lol!
Návrat hore Goto down
Sponsored content




Kupit ci nekupit SE satio? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Kupit ci nekupit SE satio?   Kupit ci nekupit SE satio? Empty

Návrat hore Goto down
 

Kupit ci nekupit SE satio?

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Satio.forume.biz :: Pokec :: Diskusia o SE Satio-