Satio.forume.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Satio.forume.biz


 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 T-Mobile Internet

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
kikita
Moderátor

kikita

Počet príspevkov : 230
Založený : 30.04.2010
Vek : 36

T-Mobile Internet Vide
OdoslaťPredmet: T-Mobile Internet   T-Mobile Internet EmptyNe máj 01 2011, 00:40

Mam problem Smile

Nejde mi net v mobile (WIFI slape ako ma, myslim wap)..
Nasla som na stranke konfiguracnu sms, dosla, ulozila som.. a NIC Mad

Vzdy, ked sa chcem pripojit, vypise mi:

"paketove datove spojenie nie je dostupne"

V novembri som presla na pausal (doteraz nadavam), mam tam volne minuty a sms (podla mna to nema vplyv)..
Myslim, ze na to nie je potrebna speci aktivacia, ci??? Ved je moja vec, ci mi pride pausal na milion eur alebo na 10, led pojdem na net aj napriek tomu, ze to nemam v pausale (mam ten Podla mna 1 ci ako sa to vola, ako vravim volne minuty a sms).

Vie mi niekto poradit skor nez im to pojdem otrepat o hlavu???
Predtym som mala FIX a vsetko ficalo... Potom som robila ten hack, cize vsetko sa vymazalo, no a teraz neviem ci maju zle konfiguracne sms alebo to ma nieco s tym pausalom...
A obavam sa, ze tie "bystrusky" tam nepochopia co od nich chcem.. Laughing Nebolo by to prvykrat Rolling Eyes


Este upresnim:
Vzdy ked sa mi ta sms ulozi, je tam T-Mobile WAP a nosic dat: paketove data. Na stranke kde sa to da nastavit aj rucne, ale je ako nosic dat GPRS.. Mne to tam nejde ani vybrat, ze GPRS...
Návrat hore Goto down
Andy456
Admin

Andy456

Počet príspevkov : 479
Založený : 19.03.2010

T-Mobile Internet Vide
OdoslaťPredmet: Re: T-Mobile Internet   T-Mobile Internet EmptyPo máj 02 2011, 17:41

bystrusky lol!

ja som si teraz skušal nadstaviť wap cez stranku t-mobilu:
http://www.t-mobile.sk/sk/!pages.get?id=1504

a frčí mi vpoho Very Happy

možno sa telefon nevie pripojit na paketovú sieť alebo tam maš
niečo zle nadstavene v telefone... skuz zmenit nadstavenie siete
alebo si to nadstav na vytáčané spojenie Laughing drahé jak sviňa.
Návrat hore Goto down
kikita
Moderátor

kikita

Počet príspevkov : 230
Založený : 30.04.2010
Vek : 36

T-Mobile Internet Vide
OdoslaťPredmet: Re: T-Mobile Internet   T-Mobile Internet EmptyUt máj 03 2011, 00:50

No nepaci sa mi to..

Uz som si vydiskutovala s nimi cez telefon zmenu balicka na ten 1500 MB net... ALE ak nepojde, nech si ma nepraju.. Evil or Very Mad

Ved toto, ze cez stranku som nastavila aj ja... Konfiguracna sms dosla, ulozila som.. a bum.. nic... Nechapem kde je problem... Ten panko co som s nim telefonovala, sice vravel, ze mi to pojde az po 22.5. ci ako sa zacina nove obdobie, ibaze podla mna to s tym nic nema.. malo by mi to ist nezavisle od toho.. sak proste nauctuju viac.. kde je problem?... netusim co mozem mat v mobile zle.. sak inde sa net nenastavuje... iba tam...

No

btw mas pausal???

neviem ci to nebude mat daco s tym hackom a hard resetom Sad citala som symbianmaniu a sice som celkom nepochopila o co slo, zda sa mi ze tiez mal dakto problem s netom...
Návrat hore Goto down
Andy456
Admin

Andy456

Počet príspevkov : 479
Založený : 19.03.2010

T-Mobile Internet Vide
OdoslaťPredmet: Re: T-Mobile Internet   T-Mobile Internet EmptyUt máj 03 2011, 16:13

ee nemam paušal Very Happy ked si myslíš že to blbne kvôli tomu
tak si požičaj sim kartu od niekoho kto paušal nema.
Návrat hore Goto down
kikita
Moderátor

kikita

Počet príspevkov : 230
Založený : 30.04.2010
Vek : 36

T-Mobile Internet Vide
OdoslaťPredmet: Re: T-Mobile Internet   T-Mobile Internet EmptyUt máj 03 2011, 16:52

Skusim T-Mobile Internet Icon_smile Jeeej novy textbox Smile
Návrat hore Goto down
Andy456
Admin

Andy456

Počet príspevkov : 479
Založený : 19.03.2010

T-Mobile Internet Vide
OdoslaťPredmet: Re: T-Mobile Internet   T-Mobile Internet EmptyUt máj 03 2011, 18:19

jo na forumotion.com sa snažia zlepšovat funkcie fora Very Happy ale toto musia ešte doladit
http://help.forumotion.com/t89808-update-new-wysiwyg-editor-new-widgets-and-more
Návrat hore Goto down
kikita
Moderátor

kikita

Počet príspevkov : 230
Založený : 30.04.2010
Vek : 36

T-Mobile Internet Vide
OdoslaťPredmet: Re: T-Mobile Internet   T-Mobile Internet EmptySt máj 04 2011, 21:25

Smile

Ma este napadlo, ze skusim vlozit kartu do druheho mobilu, ci pojde net.. Ak hej, tak potom si nie som ista, ci mi s tym v T-Mobile pomozu.. Navyse su schopni mi prepalit firmware a to by som nerada vzhladom na hack...

skusila som.. nejde ani v druhom mobile... bude to tym pausalom zda sa Smile
Návrat hore Goto down
Andy456
Admin

Andy456

Počet príspevkov : 479
Založený : 19.03.2010

T-Mobile Internet Vide
OdoslaťPredmet: Re: T-Mobile Internet   T-Mobile Internet EmptyŠt máj 05 2011, 16:30

ta musíš vydržať do 22.5.2011 lol! a ked to ani potom nepôjde tak si pôjdeš pokecat s bystruškami Laughing
Návrat hore Goto down
kikita
Moderátor

kikita

Počet príspevkov : 230
Založený : 30.04.2010
Vek : 36

T-Mobile Internet Vide
OdoslaťPredmet: Re: T-Mobile Internet   T-Mobile Internet EmptyŠt máj 05 2011, 21:16

Dúfam, že už ako "inženýýýýýr" lol!
Návrat hore Goto down
kokik252
Používateľ

kokik252

Počet príspevkov : 1
Založený : 04.03.2012

T-Mobile Internet Vide
OdoslaťPredmet: Re: T-Mobile Internet   T-Mobile Internet EmptyNe marec 04 2012, 19:51

Mám problem, neviem ako mám nastaviť internet v mobile lebo mi ukazuje ze chyba paketove data!!!! chcem ist na internet cez easy kartu len mi tam stale vyhladava WIfi alebo zle paketove data....Všetko som presne nastavila ale problem je asi ze mam mobil z Orange a easy kartu T-Mobile?????
Návrat hore Goto down
Sponsored content




T-Mobile Internet Vide
OdoslaťPredmet: Re: T-Mobile Internet   T-Mobile Internet Empty

Návrat hore Goto down
 

T-Mobile Internet

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Satio.forume.biz :: Pokec :: Pomoc-