Satio.forume.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Satio.forume.biz


 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Bateria Satia čudne správanie

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
Jaroslav Hlavatý
Používateľ

Jaroslav Hlavatý

Počet príspevkov : 18
Založený : 03.04.2010

Bateria Satia čudne správanie Vide
OdoslaťPredmet: Bateria Satia čudne správanie   Bateria Satia čudne správanie EmptySt jún 01 2011, 19:49

Čaute všetci! Moje satio má nejakých cca 15 mesiacov,neviem si to vysvetliť: večer som nabil na full bateriu,na druhý deň som dostal jednu SMS a mal som cca 5 minutový hovor a asi o 14 Hod poobede bola bateria prázdna,rychlo som telefon dal na komunikačný kábel USB na PC, asi na dve hodiny,lebo v práci nemam nabijačku bateria sa za tú dobu asi nabila zhruba na 30%. a vydržala až do večera zhruba do 20Hod. Je zaujimave,že z nej neubudlo nič.!!Na noc som dal telefon na nabijačku, na druhy den som mal asi jeden kratky hovor a dve SMS.A ešte o 9 hod večer je bateria asi 80% centná!! Nerozumiem tomu!Objednal som si novú bateriu pre istotu! SW werzia 1218-9500 R2AK006 ,poživatelska 1224-3792 R2AK006 som do telefonu nahral minulý rok v máji asi od vtedy novši nevišiel mam taký dojem!? Tak neviem v čom je problem??
Má niekto podobne skúsenosti ako ja? Raz mi baterka vydrží a raz zhruba pri rovnakých časových hovoroch nie!!!Podotýkam,že aplikacie som kontroloval neboli žiadne spustene,na to si dávam pozor aby som zbytočne nemal vele pootvaraných aplikácii!

Dik za reakcie Jaro!!
Návrat hore Goto down
Andy456
Admin

Andy456

Počet príspevkov : 479
Založený : 19.03.2010

Bateria Satia čudne správanie Vide
OdoslaťPredmet: Re: Bateria Satia čudne správanie   Bateria Satia čudne správanie EmptyPi jún 03 2011, 19:16

čo už bateria satia je čudna (pokazená) alebo satio papa bateriu moc pretože je to žrut energie Very Happy raz vydrží 2dni
raz 1den aj ked človek na ňom robí minimum... a občas ked sa stane zazrak tak vydrži aj 4ri dni niekomu Laughing

nie nový firmware nevišiel, poslední je R2AK006 a další už asi nebude Laughing alebo určite
Návrat hore Goto down
Jaroslav Hlavatý
Používateľ

Jaroslav Hlavatý

Počet príspevkov : 18
Založený : 03.04.2010

Bateria Satia čudne správanie Vide
OdoslaťPredmet: Bateria Satia čudne správanie   Bateria Satia čudne správanie EmptySo jún 04 2011, 09:28

No aj napriek tomu.že nieje nový Frimware a asi ozaj už iný nebude,som znova urobil Flassh,telefon sa správa normálne bateria mi teraz drží už tretí deň,kúpil som novú ,je ešte v sáčku v Bulk balení stála ,len 11,80 Eu. aj s dodanim cez kuriera!

Inak som s telefonom spokojný! ,nahral som do neho aj Equlizer , mám k nemu SE Bluetooth sluchátka maju celkom dobrý zvuk , vydržia až 8 h počúvania.

Jaro!
Návrat hore Goto down
kikita
Moderátor

kikita

Počet príspevkov : 230
Založený : 30.04.2010
Vek : 36

Bateria Satia čudne správanie Vide
OdoslaťPredmet: Re: Bateria Satia čudne správanie   Bateria Satia čudne správanie EmptySo jún 04 2011, 12:36

aj mne obcas blbne baterka... co uz Rolling Eyes
raz vydrzi stova den, inokedy aj tri.. a to mam dost casto hudbu pustenu.. ale sak vzdy sa najde nejaky pocitac alebo zastrcka Laughing
Návrat hore Goto down
roxetak
Používateľ

roxetak

Počet príspevkov : 19
Založený : 06.05.2012
Bydlisko : Zilina
Vek : 47

Bateria Satia čudne správanie Vide
OdoslaťPredmet: Re: Bateria Satia čudne správanie   Bateria Satia čudne správanie EmptyUt jún 19 2012, 19:10

Ahoj, vie mi niekto vysvetlit preco bateria v satiu vydrzi ledva den, aj som ju menil, chvilu bola vydrz ok. Ako sa tu pise cca 2 - 3 dni, potom sa to vratilo spät - vydrz tak 1 den, prip. par hodin ...
Návrat hore Goto down
http://vcelar.wz.cz
Sponsored content




Bateria Satia čudne správanie Vide
OdoslaťPredmet: Re: Bateria Satia čudne správanie   Bateria Satia čudne správanie Empty

Návrat hore Goto down
 

Bateria Satia čudne správanie

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Satio.forume.biz :: Pokec :: Voľná diskusia-