Satio.forume.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Satio.forume.biz


 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Aká je výdrž baterie vášho Satia ?

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Jaroslav Hlavatý
Používateľ

Jaroslav Hlavatý

Počet príspevkov : 18
Založený : 03.04.2010

Aká je výdrž baterie vášho Satia ? Vide
OdoslaťPredmet: Aká je výdrž baterie vášho Satia ?   Aká je výdrž baterie vášho Satia ? EmptyUt apríl 13 2010, 22:10

Neviem ako Vám ostatným Mne vydrží bateria 1 deň cca 10-15 minut hovorov asi 2-3 sms.
Bluetooth mám vypnutý,wireles tiež,interenet zatial nepuživam, a naplno zapnutý je asi pri pozeraní nejakých 20 minut,hry nehrám! Môže niekto z Vás doporučiť nejaké vyskúšané nastavenia šetrenia baterie?
Jaro!
Návrat hore Goto down
ThinkPad
V.I.P

ThinkPad

Počet príspevkov : 91
Založený : 27.03.2010
Bydlisko : Martin
Vek : 36

Aká je výdrž baterie vášho Satia ? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Aká je výdrž baterie vášho Satia ?   Aká je výdrž baterie vášho Satia ? EmptyUt apríl 13 2010, 23:58

mne nevydrzi ani cely den.. pokial som na nete a hram sa s nim tak pol dna.. ked ho odpojim z nabijacky tak te 4-5 hodin nonstop surfovania na internete a icq a baterka je prazdna.. inak ked s nim nic nerobim tak ho nabijam kazdu noc lebo na druhy den by uz nevydrzal ale nebud smutny Smile Ziadny telefon ti nevydrzi dlhsie Smile aj nexus one od HTC vydrzi len 5 hodin surfovania na nete a to ma 1500mAh baterku!
Návrat hore Goto down
Jaroslav Hlavatý
Používateľ

Jaroslav Hlavatý

Počet príspevkov : 18
Založený : 03.04.2010

Aká je výdrž baterie vášho Satia ? Vide
OdoslaťPredmet: Aka je výdrž baterie Satia   Aká je výdrž baterie vášho Satia ? EmptySt apríl 14 2010, 09:17

ThinkPad napísal:
mne nevydrzi ani cely den.. pokial som na nete a hram sa s nim tak pol dna.. ked ho odpojim z nabijacky tak te 4-5 hodin nonstop surfovania na internete a icq a baterka je prazdna.. inak ked s nim nic nerobim tak ho nabijam kazdu noc lebo na druhy den by uz nevydrzal ale nebud smutny Smile Ziadny telefon ti nevydrzi dlhsie Smile aj nexus one od HTC vydrzi len 5 hodin surfovania na nete a to ma 1500mAh baterku!

No to mi spadol kameň zo srdca,lebo som si myslel,že je v ťahu baterka,alebo telefon.Ja nabíjam každý večer telefon a vtedy mi vydrží celý deň v pohode.Pozeral som na známom "Ebay" zatial sa silnejšia bateria doň nepredáva!Akurát som tam našiel nabíjačku asi do 15 eur ak niekto má dve baterie môže si v nej jednu nabíjať!
Jaro!
Návrat hore Goto down
ThinkPad
V.I.P

ThinkPad

Počet príspevkov : 91
Založený : 27.03.2010
Bydlisko : Martin
Vek : 36

Aká je výdrž baterie vášho Satia ? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Aká je výdrž baterie vášho Satia ?   Aká je výdrž baterie vášho Satia ? EmptySt apríl 14 2010, 09:44

ziadny dotykovi telefon ti pri plnom pouzivani nevydrzi viac nez den! nech ma aku chce baterku.. uz zabudni na ciernobielu eru telefonov ked mali 1 riadkovy display a baterka vydrzala tyzden Very Happy ja som to vyriesil tak ze vzdy ho pichnem na nabijacku v aute aj ked je baterka v polke a nabijem do plna.. vlasne cez den ho dakedy aj 3x nabijam.. horsie ked nebudem mat poruke nabijacku Very Happy
Návrat hore Goto down
SpeedyK
Používateľ

SpeedyK

Počet príspevkov : 2
Založený : 29.03.2010
Vek : 33

Aká je výdrž baterie vášho Satia ? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Aká je výdrž baterie vášho Satia ?   Aká je výdrž baterie vášho Satia ? EmptyŠt apríl 15 2010, 00:41

ThinkPad napísal:
ziadny dotykovi telefon ti pri plnom pouzivani nevydrzi viac nez den! nech ma aku chce baterku.. uz zabudni na ciernobielu eru telefonov ked mali 1 riadkovy display a baterka vydrzala tyzden Very Happy ja som to vyriesil tak ze vzdy ho pichnem na nabijacku v aute aj ked je baterka v polke a nabijem do plna.. vlasne cez den ho dakedy aj 3x nabijam.. horsie ked nebudem mat poruke nabijacku Very Happy


dajte si menši jas displaya...aspoň na polku a vydrži viac ja som to tak riešil a ako som počul tak do leta by mala byť nova silnejšia baterka do SATIA lol!
Návrat hore Goto down
ThinkPad
V.I.P

ThinkPad

Počet príspevkov : 91
Založený : 27.03.2010
Bydlisko : Martin
Vek : 36

Aká je výdrž baterie vášho Satia ? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Aká je výdrž baterie vášho Satia ?   Aká je výdrž baterie vášho Satia ? EmptyŠt apríl 15 2010, 10:56

Very Happy SpeedyK ale to co som pisal ja ze mi vydrzi 4-5 hodin surfovania na nete a icq tak to som mal jas na minime a este som si drzal prst na senzore svetla aby bol ten display este tmavsi Very Happy ale na druhu stranu vcera som ho mal polozeny od rana na stole nic som s nim nerobil cely den asi 3x som si zavolal 2x precital sms a dnes mam nieco pod polkou Cool ..dnes by mi uz nevydrzal cely den Very Happy ale tak co no mne to nevadi ze ho kazdu noc pichnem na nabijacku sak to je najmenej.. niak sa nad tym nevzrusujem
Návrat hore Goto down
Andy456
Admin

Andy456

Počet príspevkov : 479
Založený : 19.03.2010

Aká je výdrž baterie vášho Satia ? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Aká je výdrž baterie vášho Satia ?   Aká je výdrž baterie vášho Satia ? EmptyŠt apríl 15 2010, 16:35

ThinkPad napísal:
ziadny dotykovi telefon ti pri plnom pouzivani
nevydrzi viac nez den! nech ma aku chce baterku.. uz zabudni na
ciernobielu eru telefonov ked mali 1 riadkovy display a baterka
vydrzala tyzden Very Happy
ja som to vyriesil tak ze vzdy ho pichnem na nabijacku v aute aj ked je
baterka v polke a nabijem do plna.. vlasne cez den ho dakedy aj 3x
nabijam.. horsie ked nebudem mat poruke nabijacku Very Happy
jj presne tak toto neni žiadni čiernobieli fón ale super smartfón Aká je výdrž baterie vášho Satia ? Icon_biggrin ale mohli k nemu dať takuto nabijačku :

Aká je výdrž baterie vášho Satia ? Freeloader_solar2.thumbnail

vydrž mojho satia je 1 deň Aká je výdrž baterie vášho Satia ? Icon_smile ale to neva, vždy ked pridem z prace dam ho nabit a je to.
Návrat hore Goto down
pishta
V.I.P

pishta

Počet príspevkov : 41
Založený : 28.03.2010
Vek : 36

Aká je výdrž baterie vášho Satia ? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Aká je výdrž baterie vášho Satia ?   Aká je výdrž baterie vášho Satia ? EmptySt apríl 21 2010, 17:32

Suhlasim, ani mne satio nevydrzi dlhsie ako den. Kazdu noc nabijam, lebo na druhy den by uz telefon skapal Smile Horsie to bude, ked budem chciet ist niekam na chatu trebars Very Happy Sice mam cestovnu nabijacku do ktorej ide jedna alkalicka baterka a malo by to dost dobre ozivit fon, ale este som to neskusal.
Návrat hore Goto down
ThinkPad
V.I.P

ThinkPad

Počet príspevkov : 91
Založený : 27.03.2010
Bydlisko : Martin
Vek : 36

Aká je výdrž baterie vášho Satia ? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Aká je výdrž baterie vášho Satia ?   Aká je výdrž baterie vášho Satia ? EmptyNe máj 02 2010, 18:07

stazujete si ze mate slabu baterku na satiu? Very Happy Xperia x10 ma 1500mAh baterku a vydrzi este menej.. presne 4:20h surfovania na nete alebo 3:50h prehravanie videa.. vecer o 10 som ho vybral s nabijacky nerobil som s nim nic polozeny na policke a rano som mal 50% baterky Very Happy tie baterky na telefonoch idu dole vodou Very Happy kde su te casi ked nam baterka vydrzala tyzden Very Happy:D:D ..zachvilku baterka na mobile vydrzi 3 hodiny Very Happy ako na notebooku..
Návrat hore Goto down
Andy456
Admin

Andy456

Počet príspevkov : 479
Založený : 19.03.2010

Aká je výdrž baterie vášho Satia ? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Aká je výdrž baterie vášho Satia ?   Aká je výdrž baterie vášho Satia ? EmptyNe máj 02 2010, 18:33

Xperia x10 ma velky displej a super 1 GHz procesor preto baterka vydrzi menej Very Happy
raz som niekde čital že baterky do mobilu budu menšie a výkonnejšie tak dúfajme že to bude už čoskoro Neutral
Návrat hore Goto down
vavrorr
Používateľ

vavrorr

Počet príspevkov : 9
Založený : 15.05.2010

Aká je výdrž baterie vášho Satia ? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Aká je výdrž baterie vášho Satia ?   Aká je výdrž baterie vášho Satia ? EmptySo máj 15 2010, 12:29

mne vydrzi baterka cca 2 dni a to volam aspon 2hod denne
Návrat hore Goto down
game_over
Používateľ

game_over

Počet príspevkov : 27
Založený : 21.03.2010
Vek : 32

Aká je výdrž baterie vášho Satia ? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Aká je výdrž baterie vášho Satia ?   Aká je výdrž baterie vášho Satia ? EmptyŠt december 30 2010, 22:59

mne vydrzi 1 a pol dna max Very Happy

Aká je výdrž baterie vášho Satia ? Bateri10
takáto baterka by mi stačila Laughing len asi by som musel nosit zo sebou hasiaci prístroj a lekárníčku pre pripad že by mi začali horet rifle lol!

ale ta Sun Global ževraj ide vpoho... Very Happy len škoda že ich u nas nepredavaju.
Návrat hore Goto down
Corleone
Používateľ

Corleone

Počet príspevkov : 7
Založený : 01.07.2010
Bydlisko : LM
Vek : 31

Aká je výdrž baterie vášho Satia ? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Aká je výdrž baterie vášho Satia ?   Aká je výdrž baterie vášho Satia ? EmptyPi december 31 2010, 00:12

No mne vydrzi v pohode aj 2 dni ale ak mate problem s vydrzou baterky odporucam solarnu nabijacku, je to fakt super vec....ak ma niekto zaujem viem zohnat kvalitne a lacno.
Návrat hore Goto down
Stenly2708
V.I.P

Stenly2708

Počet príspevkov : 50
Založený : 09.08.2010

Aká je výdrž baterie vášho Satia ? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Aká je výdrž baterie vášho Satia ?   Aká je výdrž baterie vášho Satia ? EmptyŠt február 03 2011, 01:24

Na nieco som prisiel ale este si to musim overit a ak sa mi to potvrdi
tak vam dam vediet ako nato lebo mne moje satio vydrzalo max jeden den a bolo po baterke.
pred dvomi dnami som nieco vyskusal a baterka mi este stale ide a to nemam ani polovicu baterky tak som zvedavy ako dlho vydrzi.
Návrat hore Goto down
Phoenix
Moderátor

Phoenix

Počet príspevkov : 138
Založený : 20.03.2010
Vek : 34

Aká je výdrž baterie vášho Satia ? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Aká je výdrž baterie vášho Satia ?   Aká je výdrž baterie vášho Satia ? EmptyŠt február 03 2011, 03:36

Hmmm, zaujimave Very Happy čo si s tou baterkou spravil? si dolial do nej nejaku kyselinu alebo čo? lol! pošli mi PM nech to aj ja otestujem crazyp
Návrat hore Goto down
Stenly2708
V.I.P

Stenly2708

Počet príspevkov : 50
Založený : 09.08.2010

Aká je výdrž baterie vášho Satia ? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Aká je výdrž baterie vášho Satia ?   Aká je výdrž baterie vášho Satia ? EmptyŠt február 03 2011, 04:49

by si sa cudoval ale s baterkou som nespravil nic spravil som nieco s telefonom
dokonca ani ne s telefonom ako s jednou aplikaciou. nechcem vypustat zbytocne poplasne spravy
tak dokial si to trochu neoverim tak vas nechcem pliest ale vazne sa mi to polubuje momentalny stav baterky
po dvoch dnoch 64 percent to som nemal nigdy do pol dna a dnes sa zacina treti den uvidim ako to bude pokracovat
aj po dalsom dni a nabiti a ak sa mi to overi tak vam prezradim co som spravil,nechcem vas zbytocne miast
Návrat hore Goto down
Phoenix
Moderátor

Phoenix

Počet príspevkov : 138
Založený : 20.03.2010
Vek : 34

Aká je výdrž baterie vášho Satia ? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Aká je výdrž baterie vášho Satia ?   Aká je výdrž baterie vášho Satia ? EmptyŠt február 03 2011, 15:57

no ale už si vypustil jednu poplašnú správu a ja teraz kvôli tomu nezaspim lol!
Návrat hore Goto down
Stenly2708
V.I.P

Stenly2708

Počet príspevkov : 50
Založený : 09.08.2010

Aká je výdrž baterie vášho Satia ? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Aká je výdrž baterie vášho Satia ?   Aká je výdrž baterie vášho Satia ? EmptyPi február 04 2011, 00:56

Dobre tak ked sa teda neviete dockat tak vam to prezradim co pomohlo mne
ale nezarucujem ci to pomoze aj vam ale mne ide mobil uz treti den a mam baterku na 43 percent.
Pouzil som nato aplikaciu NulDel tato aplikacia je povodne urcena na precistenie telefonu od zbytocnych suborou
mne to uvolnilo 19 mega na pameti C: a odvtedy ako som to spravil tak ubehli tri dni a baterka stale drzi sam stoho nechapem.
Ale nezarucujem vam ze to pomoze a este nieco ja mam hack na telefone pri spustani aplikacie my aplikacia vypise ze mam
hacknuty telefon a tym aj plny prystup takze ty co nemaju hack neviem ci im to pojde. Tu je odkaz na tu aplikaciu: NulDel
Návrat hore Goto down
Andy456
Admin

Andy456

Počet príspevkov : 479
Založený : 19.03.2010

Aká je výdrž baterie vášho Satia ? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Aká je výdrž baterie vášho Satia ?   Aká je výdrž baterie vášho Satia ? EmptyPi február 04 2011, 01:23

heh tak toto som nečakal Laughing ja že si našiel nejaký program priamo určení
na šetrenie baterky a on je to program na prečistenie bordelu v mobile Shocked čudne

PS: vyskušam a ked mi to pomože tak budem velmi happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Phoenix
Moderátor

Phoenix

Počet príspevkov : 138
Založený : 20.03.2010
Vek : 34

Aká je výdrž baterie vášho Satia ? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Aká je výdrž baterie vášho Satia ?   Aká je výdrž baterie vášho Satia ? EmptyPi február 04 2011, 02:28

hmmm malí program ale šikovní Very Happy ked mi to neodstraní problem s baterkou tak aspon si vymažem bordel s telefonu lol!
Návrat hore Goto down
Brano
Používateľ

Brano

Počet príspevkov : 103
Založený : 03.04.2010
Bydlisko : Slovakia, RK okolie
Vek : 31

Aká je výdrž baterie vášho Satia ? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Aká je výdrž baterie vášho Satia ?   Aká je výdrž baterie vášho Satia ? EmptySo február 05 2011, 12:38

prosim vas daj sem daky navod...
Návrat hore Goto down
Phoenix
Moderátor

Phoenix

Počet príspevkov : 138
Založený : 20.03.2010
Vek : 34

Aká je výdrž baterie vášho Satia ? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Aká je výdrž baterie vášho Satia ?   Aká je výdrž baterie vášho Satia ? EmptySo február 05 2011, 18:26

na toto navod není treba sa s tím len pohrat Very Happy skusat ineho phytona
alebo nainštalovat do telefonu a nie na pamäťovú kartu jak pisal Stenly2708

PS: mne ta aplikacia odstranila iba 1.5 MB a baterka vydrží stale rovnako
Stenly2708 tebe to asi vymazalo aj to čo nemalo a teraz ti ide lepšie Laughing
Návrat hore Goto down
Stenly2708
V.I.P

Stenly2708

Počet príspevkov : 50
Založený : 09.08.2010

Aká je výdrž baterie vášho Satia ? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Aká je výdrž baterie vášho Satia ?   Aká je výdrž baterie vášho Satia ? EmptyPo február 07 2011, 03:35

aj to niekomu pomohlo predlzit vydrz baterie?
Návrat hore Goto down
Andy456
Admin

Andy456

Počet príspevkov : 479
Založený : 19.03.2010

Aká je výdrž baterie vášho Satia ? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Aká je výdrž baterie vášho Satia ?   Aká je výdrž baterie vášho Satia ? EmptyPo február 07 2011, 15:37

mne nie Rolling Eyes a furt nechapem jak to tebe mohlo predlzit vydrz baterie lol! ved to vymazava iba
blbe cache prehliadača,zbytočne jazykove baličky,históriu ICQ klientov... asi si tam mal až moc velký
bordel a jak si ho dal preč tak sa stal zazrak Surprised mne to vymazalo len 6MB aj to polovica bolo asi cache Laughing

ozaj kolko maš teraz voľného miesta na disku C a ramke? ked nemaš nič zapnute.
Návrat hore Goto down
Stenly2708
V.I.P

Stenly2708

Počet príspevkov : 50
Založený : 09.08.2010

Aká je výdrž baterie vášho Satia ? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Aká je výdrž baterie vášho Satia ?   Aká je výdrž baterie vášho Satia ? EmptyPo február 07 2011, 16:00

na C: mam teraz volne 20mega a ramku mam volnu na 140mega
Návrat hore Goto down
Sponsored content




Aká je výdrž baterie vášho Satia ? Vide
OdoslaťPredmet: Re: Aká je výdrž baterie vášho Satia ?   Aká je výdrž baterie vášho Satia ? Empty

Návrat hore Goto down
 

Aká je výdrž baterie vášho Satia ?

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Satio.forume.biz :: Pokec :: Diskusia o SE Satio-