Satio.forume.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Satio.forume.biz


 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Sygic na Satio

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Brano
Používateľ

Brano

Počet príspevkov : 103
Založený : 03.04.2010
Bydlisko : Slovakia, RK okolie
Vek : 31

Sygic na Satio - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 2 EmptyŠt jún 10 2010, 22:59

PLS mohol by mi niekto najst mapu nemecka ....diky
Návrat hore Goto down
jolla600
Girl

jolla600

Počet príspevkov : 104
Založený : 30.04.2010
Bydlisko : slovakia and nothern ireland
Vek : 38

Sygic na Satio - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: hm   Sygic na Satio - Stránka 2 EmptyPi jún 11 2010, 15:43

Návrat hore Goto down
http://jolla600.webovastranka.cz/
Brano
Používateľ

Brano

Počet príspevkov : 103
Založený : 03.04.2010
Bydlisko : Slovakia, RK okolie
Vek : 31

Sygic na Satio - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 2 EmptyPi jún 11 2010, 17:00

dakujem
Návrat hore Goto down
jolla600
Girl

jolla600

Počet príspevkov : 104
Založený : 30.04.2010
Bydlisko : slovakia and nothern ireland
Vek : 38

Sygic na Satio - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: oki   Sygic na Satio - Stránka 2 EmptyPi jún 11 2010, 17:26

napis ci funguju lol!
Návrat hore Goto down
http://jolla600.webovastranka.cz/
NixnM
Používateľ

NixnM

Počet príspevkov : 2
Založený : 14.06.2010

Sygic na Satio - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: chyba GPS detekce   Sygic na Satio - Stránka 2 EmptyPo jún 14 2010, 21:31

Ahoj nevite kde je chby kdyz zapnu sygic tak mi pri detekci GPS v nastaveni tak mi to napise ze je chyba ve vyhledávani. Tak nevim cim to je na nokii 5800 fungoval dobre a zkousel jsem i instalacku z fora a nic
Návrat hore Goto down
Brano
Používateľ

Brano

Počet príspevkov : 103
Založený : 03.04.2010
Bydlisko : Slovakia, RK okolie
Vek : 31

Sygic na Satio - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 2 EmptySt jún 23 2010, 08:44

neviem ci je to pravda ale som cital na jednom fore ce ked ocertifikujes ten subor ktorym to instalujes tak ze to potom funkuje tak skus a potom daj vediet....
Návrat hore Goto down
NixnM
Používateľ

NixnM

Počet príspevkov : 2
Založený : 14.06.2010

Sygic na Satio - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: satio problem s detekci GPS   Sygic na Satio - Stránka 2 EmptySo júl 03 2010, 11:43

Ahoj tak jsem konecne udelal certifikat a ocertifikoval a ted kdyz zapnu sygic tak v detekci mi to op5 pise chyba pri detekci ale kdyz tam dam vypnout gps a potom zapnout tak pri vyjeti ze sigic tam gps sviti ze je zapnuta ale to je vse tak mi sigic jen dokaze zapnout a vypnozut gps ale ne sni pracovat jeste asi zkusim fwale mam ten nejnovejsi
Návrat hore Goto down
Uško
Používateľ

Uško

Počet príspevkov : 4
Založený : 11.07.2010

Sygic na Satio - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: problem s DISC ERROR   Sygic na Satio - Stránka 2 EmptyNe júl 11 2010, 11:15

Neviem preco instalujem podla navodu nainstaluje a vypise disc error
Návrat hore Goto down
Brano
Používateľ

Brano

Počet príspevkov : 103
Založený : 03.04.2010
Bydlisko : Slovakia, RK okolie
Vek : 31

Sygic na Satio - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 2 EmptyNe júl 11 2010, 11:20

skopiroval si si tie 4 subory ana E... a nedavaj ich do ziadneho priecinku
Návrat hore Goto down
Uško
Používateľ

Uško

Počet príspevkov : 4
Založený : 11.07.2010

Sygic na Satio - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: ok   Sygic na Satio - Stránka 2 EmptyNe júl 11 2010, 11:50

Uz som to nainstaloval ale GPS mi nenajde ziaden satelit... ako je to mozne? ano google maps ani Sygic

EDIT: Gogle maps mi najde polohu ale strasne slaby signal mam ... ide ale strasne strasne slabulinku cize moja poloha skace z dediny do dediny... cca 4KM v priemere
Návrat hore Goto down
Brano
Používateľ

Brano

Počet príspevkov : 103
Založený : 03.04.2010
Bydlisko : Slovakia, RK okolie
Vek : 31

Sygic na Satio - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 2 EmptyŠt júl 15 2010, 15:09

Mapy Europy 03.2010 TeleAtlas :http://symbianmania.sk/forum/viewtopic.php?f=118&t=7225
skusal to niekto bo mna s toho fora jebne same kktiny tam pisu ale to podstatne ako to spravit nie ...preto sa mi paci toto forum bo tu sa aj clovek daco dozvie ako co ... ak sa s tym niekto zaoberal tak by pls nemohol daky navod alebo co spravit .. diky
Návrat hore Goto down
feshy
Používateľ

feshy

Počet príspevkov : 1
Založený : 10.08.2010

Sygic na Satio - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: mapy 7.80   Sygic na Satio - Stránka 2 EmptyUt august 10 2010, 18:33

nejaky odkazik na novsie mapy ako 7.80?????????????????
Návrat hore Goto down
majo6541
Používateľ

majo6541

Počet príspevkov : 117
Založený : 29.07.2010
Bydlisko : PD okolie

Sygic na Satio - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 2 EmptySt august 11 2010, 09:57

wirus008 mohol by si tam pridat nove mapy pls? Smile Rolling Eyes lol!
Návrat hore Goto down
111majo
Používateľ

111majo

Počet príspevkov : 3
Založený : 27.08.2010

Sygic na Satio - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 2 EmptyUt august 31 2010, 13:39

majo6541 napísal:
wirus008 mohol by si tam pridat nove mapy pls? Smile Rolling Eyes lol!
Tu je odkaz na sygnic 2010 z mapamy EU,ale madarsko tam nie je a neviem ho nikde najist na nete..:-(...Keby to sem niekto vlozil a aj ako nainstalovat by ma potesilo..:-)

http://ulozto.sk/5333143/sygic-mobile-maps-8.06-2010-mapy-full-eu.7z

Návrat hore Goto down
Ynas
Používateľ

Ynas

Počet príspevkov : 3
Založený : 18.09.2010

Sygic na Satio - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: Problem Sygic   Sygic na Satio - Stránka 2 EmptySo september 18 2010, 17:38

jolla600 napísal:
aj mne to urobilo a vies preco? lebo som vytvrorila novu zlozku a to nemozes iba si skopiruj instalacne subory na kartu. tieto:DRIVE,MAPS,RES a setupsymbian.sis
potom si to nainstaluj a spusti.

Prosim o nějakej lepsi navod, vubec mi to nejde rozjet, furt mi to pise disk error. Děkuji..
Návrat hore Goto down
game_over
Používateľ

game_over

Počet príspevkov : 27
Založený : 21.03.2010
Vek : 32

Sygic na Satio - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 2 EmptySo september 18 2010, 20:14

Navod polopate:
1.Stiahni si Sygic
2.Rozbal na plochu
3.Chod do priečinku » sygic » sygic instalacne subory
4.Subory Sygic na Satio - Stránka 2 SlozkaDrive , Sygic na Satio - Stránka 2 SlozkaMaps , Sygic na Satio - Stránka 2 SlozkaRes a SetupSymbian.sis skopiruj na kartu ale nie do noveho priečinka
5.Nainstalujte v mobilu pres Správce souborů SetupSymbian.sis
Návrat hore Goto down
Ynas
Používateľ

Ynas

Počet príspevkov : 3
Založený : 18.09.2010

Sygic na Satio - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 2 EmptySo september 18 2010, 20:54

game_over napísal:
Navod polopate:
1.Stiahni si Sygic
2.Rozbal na plochu
3.Chod do priečinku » sygic » sygic instalacne subory
4.Subory Sygic na Satio - Stránka 2 SlozkaDrive , Sygic na Satio - Stránka 2 SlozkaMaps , Sygic na Satio - Stránka 2 SlozkaRes a SetupSymbian.sis skopiruj na kartu ale nie do noveho priečinka
5.Nainstalujte v mobilu pres Správce souborů SetupSymbian.sis
jj děkuji mooc krát už jsem to pochopil ale jen takový hloupý dotaz preco nejde když je to v nějaké složce?? .) Díky a někdy zas..
Návrat hore Goto down
game_over
Používateľ

game_over

Počet príspevkov : 27
Založený : 21.03.2010
Vek : 32

Sygic na Satio - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 2 EmptySo september 18 2010, 22:27

asi je to nastavené tak aby tie subori hladalo na karte (roote karty) a nie v hocijakom priečinku ktori si mi vytvorime Very Happy potom to nemože najst a vypisuje to ERROR.
Návrat hore Goto down
Ynas
Používateľ

Ynas

Počet príspevkov : 3
Založený : 18.09.2010

Sygic na Satio - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: Problém ze signálem Sagyci   Sygic na Satio - Stránka 2 EmptyNe september 19 2010, 22:36

NixnM napísal:
Ahoj nevite kde je chby kdyz zapnu sygic tak mi pri detekci GPS v nastaveni tak mi to napise ze je chyba ve vyhledávani. Tak nevim cim to je na nokii 5800 fungoval dobre a zkousel jsem i instalacku z fora a nic

Ahoj mám ten stejný problém ale někdy se nahodí a nekdy ne , nevite co stim?? Smile Díky za rady.. Smile
Návrat hore Goto down
majo6541
Používateľ

majo6541

Počet príspevkov : 117
Založený : 29.07.2010
Bydlisko : PD okolie

Sygic na Satio - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 2 EmptyNe september 26 2010, 14:44

PLS existuje na sygic turisticke mapy ak hej tak pls hodte ich sem
Very Happy
Návrat hore Goto down
tranzistor
Používateľ

tranzistor

Počet príspevkov : 2
Založený : 08.09.2010

Sygic na Satio - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: sygic na satio   Sygic na Satio - Stránka 2 EmptyŠt september 30 2010, 19:17

zdravim...poradte mi ,plis, mam naisntalovany sygic mobile maps 10 s mapou SMM10 Europe.....ani po hodine cakanie mi nenajde signal....pise "ziaden GPS signál.Skontrolujte hardvérové nastavenie." GPS modul mam zapnutý. Ke´D dám autodetekcia GPS nastavení,napise "detekcia zlyhala"...poradte,som v tomto amater...dik
Návrat hore Goto down
Brandy20
Používateľ

Brandy20

Počet príspevkov : 1
Založený : 24.06.2010

Sygic na Satio - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 2 EmptyŠt september 30 2010, 19:42

tranzistor napísal:
zdravim...poradte mi ,plis, mam naisntalovany sygic mobile maps 10 s mapou SMM10 Europe.....ani po hodine cakanie mi nenajde signal....pise "ziaden GPS signál.Skontrolujte hardvérové nastavenie." GPS modul mam zapnutý. Ke´D dám autodetekcia GPS nastavení,napise "detekcia zlyhala"...poradte,som v tomto amater...dik

hlavne je byt vonku vo volnom priestore , vo vnutri signal nulovy
Návrat hore Goto down
Edo
Používateľ

Edo

Počet príspevkov : 9
Založený : 30.09.2010
Bydlisko : Slovakia

Sygic na Satio - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 2 EmptyŠt september 30 2010, 22:46

Ahojte práve som si nainštaloval sygic a chcem sa spýtať či má v aute dobrý signál na gps alebo je to niečo podobne ako v dome?? Question
Návrat hore Goto down
tesla
Používateľ

tesla

Počet príspevkov : 4
Založený : 21.10.2010

Sygic na Satio - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: ziaden GPS signal   Sygic na Satio - Stránka 2 EmptyPo október 25 2010, 12:23

mam taky problem ked mi nastartuje sygic tak mi vypise ziaden GPS signal a pri autodetekcii GPS nastaveni mi vypise detekcia zlihala .... pritom som to zapol v aute pocas dvoj hodinovej jazde ... a stale mi nenaslo signal. Skusal som uz vsetky fora co som nasil. Niekde som sa docital ze pomoze take nieco:
Este jeden navod ak problem s GPS pretrvava:

-Vojdite do service menu (skryte menu). Stlacajte tuto kombinaciu tlacidiel: cervene-zelene-cervene-cervene-zelene-cervene
-Potom vojdite do "service Tests"
-Chodte na "GPS"
-Stlacte "purge assistance data"
-Čakajte ...
-Exit

ani to nepomozhlo nevie niekto poradit a ked som spustil aplikaciu Mapy Google, ze otestujem ci mi funguje GPS tak mam tam na vyber len pripojenie pomocou internetu...
Návrat hore Goto down
Jake
Používateľ

Jake

Počet príspevkov : 7
Založený : 17.10.2010

Sygic na Satio - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 2 EmptyPo október 25 2010, 13:10

autodetekciu nechaj tak,lebo ked ti vypise ze zlyhala vypne GPS-ko.Treba byt vonku a pockat na signal a prvykrat hlavne trosku trpezlivosti.
Návrat hore Goto down
Sponsored content




Sygic na Satio - Stránka 2 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 

Sygic na Satio

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Satio.forume.biz :: Downloads :: Aplikácie pre Satio-