Satio.forume.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Satio.forume.biz


 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Sygic na Satio

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Edo
Používateľ

Edo

Počet príspevkov : 9
Založený : 30.09.2010
Bydlisko : Slovakia

Sygic na Satio - Stránka 3 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 3 EmptyPo október 25 2010, 20:31

Ten istý problém mám aj ja už som mobil nechal aj niekoľko minút na komíne domu (lebo sme robili strechu tak som vyskúšal najvyšie položene miesto) a aj tak mi nenašlo signal Exclamation
Návrat hore Goto down
aghm
Používateľ

aghm

Počet príspevkov : 31
Založený : 20.04.2010

Sygic na Satio - Stránka 3 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 3 EmptyŠt november 04 2010, 16:38

mne hlada signal len 2 minuty
Návrat hore Goto down
felso
Používateľ

felso

Počet príspevkov : 9
Založený : 15.11.2010

Sygic na Satio - Stránka 3 Vide
OdoslaťPredmet: Sygic na satio   Sygic na Satio - Stránka 3 EmptyNe november 28 2010, 16:39

111majo napísal:
majo6541 napísal:
wirus008 mohol by si tam pridat nove mapy pls? Smile Rolling Eyes lol!
Tu je odkaz na sygnic 2010 z mapamy EU,ale madarsko tam nie je a neviem ho nikde najist na nete..:-(...Keby to sem niekto vlozil a aj ako nainstalovat by ma potesilo..:-)

http://ulozto.sk/5333143/sygic-mobile-maps-8.06-2010-mapy-full-eu.7z


111majo mozes to upnut niekde inde napr. rapid?
dik
Návrat hore Goto down
moni
Girl

moni

Počet príspevkov : 2
Založený : 27.11.2010
Bydlisko : Za svojim kompom
Vek : 36

Sygic na Satio - Stránka 3 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 3 EmptyNe december 05 2010, 10:04

ahoj, ja som stahovala tieto, myslim ze su to tie iste
kód:
http://download.hellshare.sk/na-mobil/sygic-mobile-maps-8-06-2010-mapy-full-eu-part1.rar/1545282
http://download.hellshare.sk/na-mobil/sygic-mobile-maps-8-06-2010-mapy-full-eu-part2.rar/1548754
http://download.hellshare.sk/na-mobil/sygic-mobile-maps-8-06-2010-mapy-full-eu-part3.rar/1548903
Návrat hore Goto down
hofan
Používateľ

hofan

Počet príspevkov : 1
Založený : 07.12.2010

Sygic na Satio - Stránka 3 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 3 EmptyUt december 07 2010, 10:35

ani mne to nenajde signal na gps Crying or Very sad

Vojdite do service menu (skryte menu). Stlacajte tuto kombinaciu tlacidiel: cervene-zelene-cervene-cervene-zelene-cervene

ani toto nepomaha
Návrat hore Goto down
DeClaim
Používateľ

DeClaim

Počet príspevkov : 1
Založený : 22.11.2010
Bydlisko : Pilsen

Sygic na Satio - Stránka 3 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 3 EmptyUt december 07 2010, 19:01

Zdravím,
sám Sygic mě signál nenajde, otevřete v hlavním menu telefonu Location-> GPS data -> Position a čekejte dokud se neobjeví zelený kompas poté stlačte Menu a spusťte Sygic- bude běžet bez problémů...Možná tohle víte, ale raději připomínám:))
Návrat hore Goto down
RORSACH
Používateľ

RORSACH

Počet príspevkov : 19
Založený : 21.01.2011

Sygic na Satio - Stránka 3 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 3 EmptyPi január 28 2011, 16:32

cesrstvo som naistaloval sygic-bez problemou podla navodu-nic tazke-ale to menu a samotne nasvavenie robi problemy.treba asi len pobehat po menu a nastavit poziciu -teda pohrat sa s tym..ked budem mat cas tak sa pozriem nato blzisie.ale vizera to ozaj skvelo.
Návrat hore Goto down
jolla600
Girl

jolla600

Počet príspevkov : 104
Založený : 30.04.2010
Bydlisko : slovakia and nothern ireland
Vek : 38

Sygic na Satio - Stránka 3 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 3 EmptyPi január 28 2011, 16:37

mne prvy krat strasne dlho hladalo signal behala som ako zajac po vonku a nic a napokon doma mi to chytilo a potom to uz slo v pohode. crazyp
Návrat hore Goto down
http://jolla600.webovastranka.cz/
bam4ever
Používateľ

bam4ever

Počet príspevkov : 3
Založený : 13.12.2010
Bydlisko : Vrbovce :D
Vek : 31

Sygic na Satio - Stránka 3 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 3 EmptyPo február 14 2011, 22:56

fuha ja s toho nechapem ja som asi malo zdatny technicky typ s kombinaciou mojeho iq Very Happy je to hotova katastrofa ... takze aktivovane to musi byt ked chcem aby to islo? lebo je tam napisane aktivovat neskor a pusti ma to dalej ale nic nejde a na signal mi napise hned ze nieje any ho nehlada prosim vas poradte mi ja som uplna brzda ... ospravedlnujem sa ze vas otravujem.. dakujem
Návrat hore Goto down
Andy456
Admin

Andy456

Počet príspevkov : 479
Založený : 19.03.2010

Sygic na Satio - Stránka 3 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 3 EmptyUt február 15 2011, 13:50

moc sa podcenuješ Very Happy to nezaleží len od teba to zaleži aj od počasia alebo polohy Laughing trebars
niekomu to chytí signal za par sekun dalšiemu za par minut Very Happy
a ked ti to nejde tak vyskušaj nDrive: https://satio.slovakforum.net/t16-topic možno ten ti pojde lepšie.

PS: hlavne musíš spravit všetko podla navodu čo je v tom rare... ked niečo zle skopiruješ tak ti nepojde.
Návrat hore Goto down
marekh1
Používateľ

marekh1

Počet príspevkov : 46
Založený : 23.05.2010
Bydlisko : Isle of Man,Douglas

Sygic na Satio - Stránka 3 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 3 EmptySo apríl 09 2011, 17:17

Ja som mal tiez problem s pripajanim GPS na satelity ,niekedy aj 5-10 minut ale ked som restartoval nastavenia v telefone:Nastavenia,Telefon,Sprava telefonu a predvolene nastavenia a potom som zapol Sygic tak sa spoji do 20 sek a spoji sa hned z min 6 satelitmi.Pred tym som zapol lokacie a tam sa ma opytalo ci ma pouzit net a dal som ano tak myslim ze preto sa tak rychlo spaja.Ale neda sa to porovnat z tym cakanim pred tym.
Návrat hore Goto down
ondro
Používateľ

ondro

Počet príspevkov : 90
Založený : 07.05.2010
Bydlisko : Handlová
Vek : 61

Sygic na Satio - Stránka 3 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 3 EmptySo máj 21 2011, 11:54

mam taku otazku.otec ma x10, pojde to aj na android a postup je taky isty?
Návrat hore Goto down
sllochy
Používateľ

sllochy

Počet príspevkov : 10
Založený : 09.06.2011
Bydlisko : Trnava
Vek : 32

Sygic na Satio - Stránka 3 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 3 EmptyŠt jún 09 2011, 17:25

myslím že pojde ale namiesto SetupSymbian.sis tam dáš SetupAndroid.apk Wink
Návrat hore Goto down
Morgan
Používateľ

Morgan

Počet príspevkov : 4
Založený : 10.07.2011

Sygic na Satio - Stránka 3 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 3 EmptySt júl 13 2011, 23:36

mám hlúpu otázočku... mám nainštalovaný sygic ale nie som veľmi spokojný kvôli tej rýchlosti vyhľadania mojej polohy ... môžem si preto nainštalovať nDrive? A urobiť porovnanie ako ide nDrvie keď tam budem mať ešte nainštalovaný ale nie sputený sygic... ide mi o to či sa niečo nedobabre ako napríklad pri nainstalovaných dvoch antivíroch v počítači ... môže mi niekto odpovedať budem sa tešiť a vopred ďakujem :-)
Návrat hore Goto down
Andy456
Admin

Andy456

Počet príspevkov : 479
Založený : 19.03.2010

Sygic na Satio - Stránka 3 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 3 EmptyŠt júl 14 2011, 01:05

neboj možeš tam mat obidve navigacie Very Happy aj ja som to tak mal a išlo to vpoho
Návrat hore Goto down
Morgan
Používateľ

Morgan

Počet príspevkov : 4
Založený : 10.07.2011

Sygic na Satio - Stránka 3 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 3 EmptyŠt júl 14 2011, 14:11

tak idem skúsiť Cool

a istotne dám vedieť ktoré mi šlo rýchlejšie Wink


Takže nainštaloval som nDrive (dlhé načítanie pozície) V Testoch tel. (červená-zelená-červená-červená-zelelná-červená) som vymazal asistenčné údaje a v MENU tel. som zvolil SLUŽBY polohy Data GPS a nechal na čítať svoju pozíciu a potom som sputil raz nDrive a raz sygic mám pocit že rýchlejší je nDrive v hľadaní prvej pozície ako sygic.
Teraz mi všetko frčí výborne čakám max. 1 min. (aj to som veľa napísal) na načítanie pozície ale najskôr spustím nDrive :-)

dúfam že pomôžem tak všetkým čo majú problémy s GPSkom Cool
Návrat hore Goto down
thelukas
Používateľ

thelukas

Počet príspevkov : 4
Založený : 11.07.2011

Sygic na Satio - Stránka 3 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 3 EmptyUt august 02 2011, 21:28

kde je nejaky link na najnovsie mapy 2011 alebo 2012?
Návrat hore Goto down
kole
Používateľ

kole

Počet príspevkov : 6
Založený : 12.06.2011

Sygic na Satio - Stránka 3 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 3 EmptySt január 04 2012, 18:56

ale nemam RARU program SygicKG.exe :/:/
Návrat hore Goto down
Fenin
Používateľ

Fenin

Počet príspevkov : 1
Založený : 25.01.2012

Sygic na Satio - Stránka 3 Vide
OdoslaťPredmet: Fenin S.   Sygic na Satio - Stránka 3 EmptySt január 25 2012, 22:26

mal by som otazku stiahol som si sygic 10 s mapami celej europy ale po nainštallovani a spusteni ako sa načitava ta hlavna mapa a stale mi tam vypisuje žiaden GPS signal a pod tim skontrolujte hardvérové nastavenia a neviem čo mam s tim robiť poradili by szte mi
Návrat hore Goto down
Sponsored content




Sygic na Satio - Stránka 3 Vide
OdoslaťPredmet: Re: Sygic na Satio   Sygic na Satio - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 

Sygic na Satio

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Satio.forume.biz :: Downloads :: Aplikácie pre Satio-